Mīksts pīlings – želeja saudzīgi notīra poras, palīdz ādai labāk uzņemt vitamīnus un citas vērtīgas vielas no krēmiem un maskām, izlīdzina sejas ādu, uzlabo sejas kolorītu un izlīdzina gan sīkas, gan palielas grumbiņas. Pateicoties sabalansētiem ingredientu savienojumiem, vitamīniem un antioksidantiem uzlabojas asinsrite ādā, līdz ar to tā pilnvērtīgāk uzņem skābekli, kā arī atjaunojas veselīga ādas krāsa. Rūgtā apelsīna zieda ekstrakts mīkstina ādu un noņem uztūkumu.
ĀDAS TIPS:
LIETOŠANAS PAMĀCĪBA:
AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS:
- Skvalans – lipīds, kurš ir dabīgs struktūrveida komponents. Shiawasedo kosmētikas produktos tiek izmantots skavalns, kurš tiek iegūts no olīvēm. Šis komponents novērš mitruma zudumu.
- Hidrolizēts lecitīns mīkstina ādu, stimulē lipīdu apmaiņu, veicina ādas barjerfunkcijas atjaunošanos.
- Keramīds 2 – liposomu formā, satur sevī uzlabotu iesūkšanās spēju un intensīvas mitrinošas spējas. Pa cik keramīdi ir pamata struktūrveida komponenti ādas barjeraslānim, šo sastāvdaļu esamība kosmētiskajos produktos ļauj uzlabot un uzturēt epidermas aizsargfunkcijas.
- Ēdelveisa ekstrakts – augu ekstrakts, ko iegūst no ēdelveisa ziediem, kuri satur sevī nepārspētas aizsardzības īpašības, pateicoties kurām šis zieds ir spējīgs izdzīvot skarbā alpu klimatā, agresīvos kalnu saules staros un intensīvā UV starojumā, biežu strauju temperatūru maiņu apstākļos, stipros vējos, sniega vētrās, zemā atmosfēriskajā spiedienā.Ir spēcīgs antioksidants, pasargā ādu no brīvajiem radikāliem, kuru iedarbība ir viens no galvenajiem novecošanas iemesliem.
- Alpu kipas stiebru, lapu un ziedu ekstrakts – reta auga ekstrakts, ziedoša Alpos. Satur sevī lielu daudzumu oenoteīnu-B, kurš novērš reduktāzes alfa-5, kas novērš lieku ādas tauku izdalīšanos. Satur sevī lielu daudzumu flavonoīdus, kuri nodrošina intensīvu pretiekaisuma iedarbību. Stimulē beta-endorfīnu sintēzi, kas palīdz aizsargāt ādu no stresa.
- Askorbil tetraizopalmitāts – C vitamīns liposomformā. Viegli iekļūst ādā, saglabā retinolu un vitamīnu E (kā arī citus antioksidantus) no oksidēšanās, aizsargā ādu no UV stariem, palēnina novecošanās procesus.
- Krusteniskais gialuronāta nātrija polimērs (3D gialurona skābe) ir modificēta hialuronskābes forma, nodrošinoša ilglaicīgu mitrināšanu. Atšķirībā no parastās hialuronskābes molekulām kuras sasaistītas ķēžu virknēs, krustpolimēra nātrija gialuronāta molekulas saistītas ar trīsdimensijas molekulāro tīklu. Ikdienišķa metabolisma gaitā enzīmi šķeļ molekulārā tīkla saites atbrīvojot gialurona skābes molekulas.
- Rūgtā apelsīna ziedu ekstrakts – augu ekstrakts, kurš bagāts ar flavonoīdiem. Stimulē lipolīzes (tauku šķelšanās) procesu zemādas tauku šķiedrvielās, aktivizē metabolismu, piemīt prettūskas darbība.
- Tokoferols – E vitamīns liposomu formā. Viegli iesūcās ādā, aizsargā retinolu no postošās UV staru iedarbības, kā arī darbojās kā antioksidants, nodrošinot šūnu aizsardzību no brīvo radikāļu iedarbības.
- Pantenols – provitamīns B5, liposomu formā. Notur mitrumu un mīkstina ādu.
- Retinila palmitāts – retinols (A vitamīns) stabilizēta formā. Savienojumā ar C un E vitamīniem mīkstina ādu un uzlabo tās struktūru, novērš pigmentācijas plankumu veidošanos, kā ari novērš grumbu veidošanos veicinot kolagēna un glikozamīna sintēzi. Kuri nodrošina ādas tvirtumu un mitrinājuma līmeni.
- Hidrolizēts kolagēns – sīkmolekulāra kolagēna forma, hidrolīzes ceļā sašķelta uz peptīdiem. Pateicoties mazam molekulu izmēram viegli iekļūst ādā, nodrošina ārkārtīgi mitrinošu efektu.
- Alpu rozes lapu cilmes šūnu ekstrakts – kultivētu cilmes šūnu ekstrakts no rozēm, kuras aug šveices alpu kalnu augstienēs. Stimulē ādas cilmes šūnas, aizsargā šūnas no mitruma zuduma, nodrošina aizsardzību pret UV staru iedarbību un citiem ārējās vides faktoriem.
- Diapeptīda diaminobutirola benzilamīda diacetāts – peptīds ar zemu molekulāro masu, kas nodrošina Waglerin1 līdzīgu iedarbību, kurš pretojās nervu impulsu signālu nokļūšanai muskuļos, atslābinot mīmisko muskulatūru. Rada kosmētisko efektu, līdzīgu botoksam, samazina mīmisko grumbu veidošanos.
- Palmitoila diapeptīda-5 diaminobutirola hidroksitreonīns un Palmitoila diapeptīda-5 diamīn hidroksibutirāts – funkcionāli-peptīdu komplekss no diviem peptīdu veidiem. Iedarbojās uz svarīgākajiem proteīniem, dermo-epidermālajiem savienojumiem, nodrošinot dermas un epidermas svienojamību. Šī savienojuma traicēšana ved pie slābuma, nokarenības un ādas savītības, Šo divu peptīdu kombinācija nodrošina ādas struktūrisku veselumu un saglabā elastību.
PIRMS LĪDZEKĻA LIETOŠANAS:
Summus pīlings-gels 95g
- Ražotājs: Shiawasedo

- Modelis: Summus Peling gel 95g 340426
- EAN: 457350340426
- Pieejamība: Ir noliktavā
- 89.99€
-
79.99€
Saistītie produkti
Biore Vīriešu attīrošs sejas gels 130g
15.00€ Bez nodokļa: 12.40€
Biore Marshallow gels sejas mazgāšanai ar mitrinošo efektu 150ml + pildviela 130ml
26.00€ 30.00€ Bez nodokļa: 21.49€
Laurier 3* dienas higiēniskās paketes bez spārniņiem 17cm 32gab
7.00€ 9.99€ Bez nodokļa: 5.79€
Biore Attīrošās putas sejas mazgāšanai 130g
13.00€ Bez nodokļa: 10.74€
Biore Micelārais ūdens 320ml
24.00€ Bez nodokļa: 19.83€
Shiseido Ag Deo 24 Rullīšu dezodorants 40ml
23.00€ Bez nodokļa: 19.01€
Biore Marshallow dziļi attīrošs gels sejas ādai 150ml + pildviela 130ml
26.00€ 30.00€ Bez nodokļa: 21.49€
Sunkiller Isehan Sauļošanās krēms sejai SPF 50+ 50g 2gab
39.00€ 52.00€ Bez nodokļa: 32.23€
Biore Hidrofilā Eļļa grima noņemšanai 230ml + pildviela 210ml
42.00€ 43.00€ Bez nodokļa: 34.71€
Biore Sejas mazgāšanas putas pret taukaino spīdumu 200ml
16.00€ Bez nodokļa: 13.22€
Biore Mitrinošās salvetes grima noņemšanai 46gab + maināms bloks 46gab
43.00€ 45.00€ Bez nodokļa: 35.54€
Biore šķidrums kosmētikas noņemšanai 230ml
25.00€ Bez nodokļa: 20.66€
Biore salvetes kosmētikas noņemšanai (papildus bloks) 44gab
16.00€ Bez nodokļa: 13.22€
Laurier 4* nakts higiēniskās paketes ar spārniņiem 30cm 10gab
5.00€ 6.99€ Bez nodokļa: 4.13€
Laurier 3* dienas higiēniskās paketes bez spārniņiem 17cm 38gab
8.00€ 9.99€ Bez nodokļa: 6.61€
Laurier ikdienas higiēniskās paketes bez spārniņiem jūtīgai ādai 14cm 36gab
5.00€ 6.99€ Bez nodokļa: 4.13€
Biore Mitrinošais sauļošanās gels SPF50+ 70ml
25.00€ Bez nodokļa: 20.66€
Biore Marshallow attīrošais muss ar mitrinājumu 150ml
16.00€ Bez nodokļa: 13.22€
KAO Success Skūšanās putas ar mentolu 250g
19.00€ Bez nodokļa: 15.70€
Biore šķidrums kosmētikas noņemšanai pildviela 210ml
18.00€ Bez nodokļa: 14.88€
Biore Dziļi mitrinošas sejas mazgāšanas putas 200ml
16.00€ Bez nodokļa: 13.22€
Biore UV SPF 50+ aizsargājošs, ūdensizturīgs, mitrinošs sauļošanās pieniņš bērniem 70ml
21.00€ Bez nodokļa: 17.36€
Shiseido AG Deo 24 Vīriešu dezodorants 120ml
25.00€ Bez nodokļa: 20.66€














































