Vajadzētu zināt

Jaunajiem klientiem noteikti ir jāzina par Brillante sekojošu:

Preces vienmēr ir pieejamas!

Visas preces, kuras mēs piedāvājam, ir garantēti pieejamas mūsu noliktavā. Tās nav jāgaida. Mēs paši importējam, paši uzglabājam un sūtām preci klientiem no mūsu 2500 m2 noliktavas.

Maksimāli ātra piegāde!


Rīga, Jūrmala, Mārupe:

Pasūtījumu, kas tiks veikts līdz pulksten 10:00, mēs garantēti piegādāsim tajā pašā dienā (darba dienā).

Pasūtījumu, kas tiks veikts pēc pulksten 10:00, mēs piegādāsim nākamajā dienā (darba dienā).

Citas Latvijas pilsētas:

24 stundas! Šajā laika posmā no pasūtījuma brīža mēs piegādājam 90% no visiem pasūtījumiem, kas ir veikti līdz pulksten 16:00.

Mūsu iestrādātā loģistika un preces esamība uz vietas ļauj sakomplektēt un iepakot Jūsu pasūtījumu mazāk nekā 3,5 minūšu laikā un nodot to kurjeram.

Jūsu pasūtījums jebkurā gadījumā tiks sakomplektēts un nodots piegādei līdz pulksten 16:00. Kurjerdienests naktī piegādās Jūsu sūtījumu Jūsu vietējā šķirošanas centrā, un no rīta sūtījumu nodos šoferim Jūsu pilsētā, un viņš to piegādās pie Jūsu durvīm dienas laikā.

Sīkāka informācija šeit...


Atgriešana un apmaiņa.


Jūs varat apmainīt vai atgriezt Brillante pirkto preci bez jebkādām problēmām.

Piemēram: ja jums ir palikušas neatvērtas autiņbiksīšu paciņas, bet mazulim jau ir nepieciešams nākamais izmērs, variet tos vienkārši atgriezt vai samainīt. Jums ir tikai jāizvēlas ērts atgriešanas vai apmaiņas veids.

Sīkāka informācija šeit...


Bonusa punkti.


Veicot pirkumus Brillante mājaslapā, jums tiek ieskaitīti bonusa punkti, ar kuriem Jūs variet apmaksāt nākamos pirkumus...

Sīkāka informācija šeit...


Pievērsiet uzmanību precēm.

 

Zīmoli, ko mēs importējam, ieņem līderu pozīcijas Āzijas teritorijā.

Māmiņām ir jāzina par dažām unikālām precēm, kuras, pēc mūsu domām, ir labākas par analogiem, pieejamiem masmārketā.

 

Mulimi (autiņbiksītes)

Īpašas autiņbiksītes, kuras pēc tehniskajām īpašībām ir tādas pašas kā japāņu vai apsteidz tās. Tām ir vairākas atšķirības uzūvē, piemēram, absorbents nekad nesaveļas kamolā, bet paliek vietā, jo tas ir droši nofiksēts. Lieliska uzsūktspēja . Japāņu absorbents . Iekšējā virsma ir ļoti mīksta, mīkstāka ir tikai Moony natural . Neizraisa kairinājumu, jo tām ir samazināts virsējā slāņa skābums. Visplānākās no visiem. Vieglas, apmēram 3 mm un 30 g, kas pozitīvi ietekmē bērna komfortu. Jaundzimušo autiņbiksītēm ir izgriezums nabai. Elpojošas. Tvaikus caurlaidošas, tas novērš autiņbiksīšu izraisītus iekaisumus. Tās tiek izgatavotas, izmantojot augu izcelsmes izejvielas - sausserdi (Honeysuckle).

Saite uz precēm…


Moony un Moony Natural (autiņbiksītes)

Vispopulārākās no japāņu autiņbiksītēm. Tām ir japāņu ECO emblēma, kura nav apstiprināta ES. Ļoti mīkstas un drošas. Īpašības: atšķirīgas priekš zēniem un meitenēm, ņemot vērā anatomiskās īpašības. Neizraisa kairinājumu. Pēc visiem parametriem labas autiņbiksītes . Moony ir īpaša sērija ar nosaukumu Moony Natural, tās ir mīkstākās un maigākās autiņbiksītes, kurām Jūs jebkad esat pieskarušies. Tiek izgatavotas no dabīgas kokvilnas.

Saite uz precēm…

Merries  (autiņbiksītes)


Japānā ražotas, ļoti populāras bijušajās NVS valstīs. Mīkstas, virsējam slānim ir lieliska tekstūra – reljefs un pūkas, kas samazina saskares laukumu ar mazuļa ādu. Pievilcīgs dizains, katrā ziņā uzticamas. Kā īpašu atšķirību var atzīmēt, ka augšējais slānis ir piesūcināts ar kumelīšu ekstraktu.

Saite uz precēm…

Paraudziņi

Autiņbiksīšu izvēle ir diezgan individuāla. Tāpēc Jums ir iespēja pasūtīt paraudziņus, un tad izlemt kuras autiņbiksītes izvēlēties, kuras vislabāk derēs Jūsu mazulim.

Saite uz precēm…

Arau и Arau baby (bērnu aprūpe un veļas mazgāšana)

Japānas uzņēmums ar vairāk nekā 60 gadu vēsturi.

Galvenā atšķirība: 100% dabīgs, pilnībā bioloģiski sadalās ūdenī un ogļskābā gāzē 22 dienu laikā.

Zīmols arau un palmu eļļa, kam pievienoti augu ekstrakti. Tiek piegādāts no ekoloģiski tīra Malaizijas reģiona - Borneo salas. Produkti nesatur sintētiskas virsmaktīvās vielas, fosfātus, mākslīgos aromatizētājus, krāsvielas, optiskos balinātājus un konservantus. Pateicoties 100% dabiskajam sastāvam, arau produkti neizraisa alerģiju un nekairina ādu, tos var lietot topošās māmiņas, bērni, kā arī cilvēki ar paaugstinātu ādas jutīgumu.

Daļa uzņēmuma ieņēmumu tiek tērēta palmu stādīšanai Borneo salā, lai radītu ēnu un komfortablu ziloņu apmešanās vietu, kā arī tiltu pāri dabiskiem šķēršļiem veidošanai, lai orangutāni varētu pārvietoties.

Saite uz precēm…

NAÏF (ekoloģiskā un vegāniskā kosmētika)


Uzņēmums no Nīderlandes ir paveicis izcilu darbu, lai izveidotu plašu ECO kosmētikas līniju, tostarp arī bērniem.

Veicot visas tiešās un pieteiktās funkcijas, kā arī esot ar izciliem raksturojumiem un atsauksmēm, visi produkti ir 100% videi draudzīgi un dabiski.

Produkti ir izgatavoti no dabīgām sastāvdaļām, satur tikai augu izcelsmes sastāvdaļas, pilnīgi nekas kaitīgs netiek izmantots. Pilnībā bioloģiski noārdāms iepakojums un konteineri no bioplastmasas, kas izgatavoti no cukurniedrēm. Produktiem ir visu veidu sertifikāti ECO jomā un tie ir videi draudzīgi. Pievilcīgs dizains, ergonomisks iepakojums, patīkams aromāts un lieliskas īpašības. To visu var iegūt, izmēģinot NAÏF

Saite uz precēm…


Māmiņām

Mayasuo (profesionāls šampūns un kondicionieris)


Mūsu klientu atsauksmes:

Nesen izmēģināju Mayasuo šampūnu un kondicionieri. Līdz šim nebiju izmēģinājusi Āzijas matu kopšanas līdzekļus, tāpēc interese bija ļoti liela. Līdzekļi ideāli piemēroti taisniem matiem. Šampūns lieliski puto un izmazgā matus. Tam ir ērts dozators, kas man ir svarīgi. Kondicionieris ir blīvs un to ir viegli uzklāt uz matiem. Pēc mazgāšanas mati ilgāk paliek tīri.  Es bieži mazgāju matus, bet pēc šo līdzekļu lietošanas es pamanīju, ka pat trešajā dienā tie joprojām bija tīri. Produktiem ir neparasts aromāts, tie smaržo pēc vīriešu skūšanās losjona, aromāts ir noturīgs un ilgstoši paliek uz ādas. Mayasuo šampūni un kondicionieri, kā arī citi produkti no Japānas un Āzijas ir pieejami vietnē brillante. Piegāde 1 dienas laikā. @lifebytroya, L.Krilova, Rīga, Latvija

Ļoti skaisti mati pēc lietošanas. Prieks no piegādes un iepakojuma līdz rezultātam pēc matu mazgāšanas. @miss_kalashnikova, E. Kalašņikova, Tallina

Saite uz precēm…

Summus  ex. Shiawasedo (ādas aprūpe)

Uzņēmuma direktors sniedza aptuveni šādu komentāru: Mēs esam ieinteresēti panākt maksimālu efektu no tās lietošanas, ja vien tā ir droša. Mēs koncentrējamies uz mūsdienu tehnoloģijām kosmētikā, nevis uz draudzīgumu videi.

Ražotājs nekad nav norādījis, ka kosmētika pieder ECO kategorijai, lai gan tās sastāvā nav kaitīgu vai bīstamu vielu.( Ir pieejams drošības ziņojums par kosmētisko līdzekļu drošību, iegūts ES).

Jūs saņemsiet neticamus rezultātus tikai pēc dažām, šīs augsttehnoloģiju kosmētikas no Japānas, lietošanas reizēm.

Saite uz precēm…

Shiseido (Matu kopšana)


Ar šo zīmolu nav īsti jāiepazīstina, jo gadu desmitiem tas ir bijis līderis un iecienīts to cilvēku starpā, kas daudz zina par matu kopšanas līdzekļiem. Katra jauna sērija ir labāka par iepriekšējo. Bieži klientu komentāri: neticami, mēs nekad neesam mēģinājuši neko labāku.

Saite uz precēm…

Kuyura (Dušas želejas)


Tā ir neticami patīkama, maiga kā krēms, dušas želeja. Sajūtu un efektu ir ļoti grūti aprakstīt, bet tie ir lieliski. Jums to noteikti vajadzētu izmēģināt dzīvē.

Saite uz precēm…

Laurier (sieviešu higiēna)

Tās kuras kādreiz ir lietojušas Laurier, gandrīz noteikti  vairs nevēlēsies izmantot citas higiēniskās paketes. Tās ir izcilas pēc visiem aspektiem. Tas ir vispopulārākais higiēnisko pakešu zīmols Japānā. Miljoniem sieviešu tās lieto visu mūžu un nav gatavas mainīt tās uz citu zīmolu.

Ja Jūs jūtat diskomfortu, lietojot higiēniskās paketes , vienkārši izmēģiniet laurer.

Ražotājs Kao, tas pats, kas ražo autiņus Merries, ražo higiēniskās paketes.

Saite uz precēm…

Lion un Saraya (Sadzīves ķīmija)

Ļoti viegli iemīlēties japāņu sadzīves ķīmijā. Tā atšķiras no precēm no lielveikaliem, pie kurām esam pieraduši. Lielākoties tā ir diezgan videi draudzīga - tas ir atkarīgs no produkta. Japānas ķīmija ir ļoti efektīva.

Japānas ķīmijai ir vairākas nacionālās īpašības, piemēram:

Efektīva, izmantojot kopā ar aukstu ūdeni.  Dēļ ļoti augstajām karstā ūdens izmaksām Japānā šī ķīmija ir pielāgota tādiem apstākļiem. Veļas pulveri ir paredzēti mazgāšanai 30 grādu temperatūrā. Trauku mazgājamie līdzekļi  izšķīdina un nomazgā taukus aukstā ūdenī.

Droša, jūs varat mazgāt arī augļus. Uz viena no trauku mazgāšanas līdzekļa iepakojumiem ir rakstīts: ja jūs to nejauši izdzērāt, uzdzeriet ar ūdeni =) noteikti, mazgāšanas līdzekli nevajadzētu lietot iekšķīgi, tas ir tikai interesants fakts par japāņu ķīmiju.

Sterilitāte. Sadzīves ķīmija, kas paredzēta dažādu virsmu noslaucīšanai, ir ar  dezinfekcijas un mikrobu iznīcināšanas efektu.

Saite uz precēm…

Mēs sociālajos tīklos.


Mēs nesūtam surogātpastu! Vienīgais veids, kā Jums parādīt mūsu jaunos produktus un pastāstīt, kādi īpašie piedāvājumi, atlaides, dāvanas, atlaizu kodi, izlozes pašlaik ir spēkā - sociālie tīkli.

Abonējiet un sekojiet jaunumiem, atlaidēm un izlozēm Facebook un Instagram.

Starp citu, tur jūs varat arī uzdot mums jautājumus par mūsu produktiem vai pakalpojumiem.

“Lieldienu ola” (slepenais jautājums) =)

Mēs domājam, ka ne visi ir tik tālu izlasījuši, taču tieši šeit mēs paslēpām divus faktus par mūsu uzņēmumu. (atbildes uz mīklām no FB un Instagram ieraksta)

 • 2020. gadā vienā konteinerā no Japānas līdz Latvijai, mēs atradām gekonu.

• 20500 kilometri - minimālais attālums, kuru mēs vedam autiņbiksītes no to izgatavošanas vietas līdz zīdaiņiem, kuri tās izbauda.