Jaunums!

Mati ir katras sievietes vizītkarte! Ir ļoti svarīgi ievērot pareizo matu kopšanu.  MAYASUO - šampūns, par ko sapņoja jūsu mati.

Barojošs šampūns, ir paredzēts visiem matu tipiem. Šampūns saudzīgi attīra matus, nepadara sausus un nebojā matus un galvas ādu, baro un nostiprina saknes. Neizraisa pieradumu. Baro un mitrina matus visā to garumā, piešķir matiem veselīgu un dabisku spīdumu. Smalks un patīkams aromāts atgādina, ka jūs izmantojiet augstas kvalitātes kopšanas līdzekli. Šampūnam ir ērts dozators, kas ļauj saudzīgi un ekonomiski patērēt līdzekli. Paredzēts ikdienas lietošanai. Maigs, attīrošs šampūns nodrošinās ilgstošu tīrības un viegluma sajūtu.

Lietošana: uzklājiet šampūnu uz mitriem matiem, saputojiet, kārtīgi izskalojiet ar ūdeni. Ja nepieciešams, procedūru var atkārtot.

Brīdinājums: pārtrauciet lietošanu, ja uz ādas parādās kairinājums. Nokļūstot acīs, nekavējoties izskalojiet ar ūdeni. Uzglabājiet maziem bērniem nepieejamā vietā. Nedzert.

Tilpums: 400ml

Barojošs un atjaunojošs kondicionieris matiem Mayasuo. Kondicionieris palīdz novērst matu bojāšanos, rada spēcīgu ietekmi uz matu struktūru, aizturot dabisku mitrumu, barojot matus no saknēm līdz pašiem galiņiem, padarot tos mīkstus un elastīgus. Regulāri lietojot kondicionieri, var novērst matu galu šķelšanos un lūšanu. Pastiprina šampūna iedarbību un veicina veselīgu matu mirdzumu.

Lietošana: Uzklājiet kondicionieri uz mitriem, ar šampūnu izmazgātiem matiem un maigi iemasējiet to visā matu garumā, pēc tam izskalojiet.

Brīdinājums: Pārtrauciet lietošanu, ja uz ādas parādās kairinājums. Nokļūstot acīs, nekavējoties izskalojiet ar ūdeni. Uzglabājiet maziem bērniem nepieejamā vietā. Nedzert.

Tilpums: 250ml

Mayasuo šampūns visiem matu tipiem 400ml+barojošs un atjaunojošs kondicionieris matiem 250ml

  • Ražotājs: MAYASUO
  • Modelis: Mayasuo shampoo 400ml + Mayasuo conditioner 250ml 123374+123381
  • Pieejamība: Pieejams
  • 32.00€
  • 26.00€Šī produkta maksimālais daudzums ir 20