Higiēnas preces

Canpol Babies 73/003 Pēcdzemdību paketes-ielikņi (10 gab.)

Canpol Babies 73/003 Pēcdzemdību paketes-ielikņi (10 gab.)

Supermīksts iekšējais slānis. Brīvi elpojošs augšējais slānis garantēs gaisa cirkulāciju. Superabsorbents ātri uzsūc mitrumu un neitralizē nepatīkamo smaku. Līmējoša svītra garantēs stabilu stiprinājumu pie veļas Pateicoties platai un plānai konstrukcijai un paaugstinātai uzsūkšanas spējai, pakete nēsājas nemanāmi un nodrošīna efektīgu aizsardzību arī guļus pozīcijāBiezums: 5 mm.Iepakojumā: 10 gab.Izmērs: 35 х 19 cm.Uzsūktspēja: 5 pilieni.

5.50€ Bez nodokļa: 4.55€

Baboo 2110 Grūtnieču paliktņi 8gab

Baboo 2110 Grūtnieču paliktņi 8gab

Pēc 20 gadu pieredzes bērnu aksesuāru jomā uzņēmums Baby's Kingdom LTD izveidoja savu zīmolu, kas tagad ir pazīstams kā Baboo. Baboo grūtnieču paliktņi ar ātri uzsūcošu slāni ļauj justies komfortabli un nodrošina maksimālu aizsardzību pret noplūdēm.ElpojošiĻoti gariMīksta šķiedraPapildu spārniL – 425mm, 8gab.

5.00€ Bez nodokļa: 4.13€

Pēcdzemdību vienreizlietojamās biksītes Minuoyi 2 gab

Pēcdzemdību vienreizlietojamās biksītes Minuoyi 2 gab

Katrai sievietei, kurai drīz pienāks dzemdību laiks, nepieciešams savlaicīgi parūpēties par personīgās higiēnas lietām. Jo pēcdzemdību laiks māmiņām ir izaicinājumu pilns, tāpēc, ka jārūpējas par savu mazo brīnumu, un ir svarīgi neizmirst par sevi. Visiem zināms, ka daudzām tikko dzemdējušām māmiņām ir šuves un plīsumi, kas ir rūpīgi jākopj. Ārsti-ginekologi pēc dzemdībām neiesaka valkāt parastu apakšveļu, kuras elastīgās jostas var radīt spiedienu uz vēdera, kas pēc dzemdībām ir kategoriski ...

4.00€ Bez nodokļa: 3.31€

Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)