Higiēnas preces

ChuChu baby krūšu ieliktņi 140 gab

ChuChu baby krūšu ieliktņi 140 gab

Vienreizlietojamie krūštura ieliktņi  Aizsardzībai  ar lielāku laukumu papildu aizsardzībai apguļoties.  Ārkārtīgi maiga sajūta ar zīdaini mīksto virskārtu un elpojošajiem dabiskajiem materiāliem.  Atsevišķi iesaiņoti papildu higiēnai. Ļoti labi absorbē mitrumu, uzturot ādu ap krūtsgalu sausu. Īpaši plāni, mīksti un gaisa caurlaidīgi.  Teicami piemērojas krūts formai. Viegli ievietojami un fiksējami krūšturī.

20.00€ Bez nodokļa: 16.53€

Canpol Babies 73/003 Pēcdzemdību paketes-ielikņi (10 gab.)

Canpol Babies 73/003 Pēcdzemdību paketes-ielikņi (10 gab.)

Supermīksts iekšējais slānis. Brīvi elpojošs augšējais slānis garantēs gaisa cirkulāciju. Superabsorbents ātri uzsūc mitrumu un neitralizē nepatīkamo smaku. Līmējoša svītra garantēs stabilu stiprinājumu pie veļas Pateicoties platai un plānai konstrukcijai un paaugstinātai uzsūkšanas spējai, pakete nēsājas nemanāmi un nodrošīna efektīgu aizsardzību arī guļus pozīcijāBiezums: 5 mm.Iepakojumā: 10 gab.Izmērs: 35 х 19 cm.Uzsūktspēja: 5 pilieni.

5.50€ Bez nodokļa: 4.55€

Baboo 2109 Grūtnieču paliktņi 10gab

Baboo 2109 Grūtnieču paliktņi 10gab

Pēc 20 gadu pieredzes bērnu aksesuāru jomā uzņēmums Baby's Kingdom LTD izveidoja savu zīmolu, kas tagad ir pazīstams kā Baboo. Baboo grūtnieču paliktņi ar ātri uzsūcošu slāni ļauj justies komfortabli un nodrošina maksimālu aizsardzību pret noplūdēm.ElpojošiĻoti gariMīksta šķiedraPapildu spārniM – 340mm, 10gab.

5.00€ Bez nodokļa: 4.13€

Baboo 2110 Grūtnieču paliktņi 8gab

Baboo 2110 Grūtnieču paliktņi 8gab

Pēc 20 gadu pieredzes bērnu aksesuāru jomā uzņēmums Baby's Kingdom LTD izveidoja savu zīmolu, kas tagad ir pazīstams kā Baboo. Baboo grūtnieču paliktņi ar ātri uzsūcošu slāni ļauj justies komfortabli un nodrošina maksimālu aizsardzību pret noplūdēm.ElpojošiĻoti gariMīksta šķiedraPapildu spārniL – 425mm, 8gab.

5.00€ Bez nodokļa: 4.13€

Pēcdzemdību vienreizlietojamās biksītes Minuoyi 2 gab

Pēcdzemdību vienreizlietojamās biksītes Minuoyi 2 gab

Katrai sievietei, kurai drīz pienāks dzemdību laiks, nepieciešams savlaicīgi parūpēties par personīgās higiēnas lietām. Jo pēcdzemdību laiks māmiņām ir izaicinājumu pilns, tāpēc, ka jārūpējas par savu mazo brīnumu, un ir svarīgi neizmirst par sevi. Visiem zināms, ka daudzām tikko dzemdējušām māmiņām ir šuves un plīsumi, kas ir rūpīgi jākopj. Ārsti-ginekologi pēc dzemdībām neiesaka valkāt parastu apakšveļu, kuras elastīgās jostas var radīt spiedienu uz vēdera, kas pēc dzemdībām ir kategoriski ...

4.00€ Bez nodokļa: 3.31€

Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)