• Inseense vienreizējie bērnu autiņi 60х60cm 12gab

Ātri iesūc mitrumu, droši bērnu ādai, universāli lietošanā, ērti izmantošanā un utilizēšanā, kompakts iepakojums, ekonomē laiku veļas mazgāšanai, pasargā autiņu pārtināmo virsmu no netīrumiem.


Inseense bērnu vienreizējo autiņu pamatmērķis ir veļas un mēbeļu aizsardzība pret netīrumiem. Autiņus var ieklāt zem bērna miega laikā, masāžas, vingrošanas, gaisa vannu un ārsta uzņemšanas laikā, kā arī tie ir ļoti ērti, mainot autiņus viesojoties un ceļojuma laikā.

Inseense vienreizējo autiņu sastāvs:Virsējais maigais slānis no neausta materiāla ar hidrofīlmu un pretalerģiskām īpašībām.

Inseense bērnu autiņu dabiskais slānis no pūkainās FLAFF-celulozes labi iesūc un notur mitrumu. Sausā stāvoklī slānis nodrošina gaisa cirkulāciju, kas novērš mitruma radītu ādas kairinājumu.

Slānis no sanitāri-higiēniskā papīra papildus iesūc mitrumu un novieto to iekšpusē, samazinot kunkuļu parādīšanās iespējamību.

Mitruma necaurlaidīgas plēves apakšējais slānis nodrošina mēbeļu un veļas aizsardzību pret netīrumiem un samirkšanu. Īpašais mikroslānis samazina plēves slīdēšanu uz virsmas.


Vienreizējo bērnu autiņu priekšrocības:


Momentālā uzsūkšana;

Drošība bērnu ādai.

Lietošanas universalitāte;

Lietošanas un utilizācijas ērtības;

Kompakta izstrādājuma forma;

Laika ekonomija veļas mazgāšanai;

Lieliska mēbeļu un veļas aizsardzība pret netīrumiem.

Inseense vienreizējie bērnu autiņi 60х60cm 12gab

  • Ražotājs: Insinse
  • Modelis: Inseense_60x60-12psc 650219
  • Pieejamība: Pieejams
  • 5.00€
  • 4.00€Šī produkta maksimālais daudzums ir 20