Par produktiem
Kompānija Unicharm Corparation tika dibināta 1961. gadā, tās dibinātājs - Keiširo Takahara.

Kompānijas galvenais ofiss atrodas pilsētā Tokio Japānā. Kompānija savos pirmsākumos saucās Taisei Kako Co Ltd, kura ražoja un pārdeva būvmateriālus. Vēlāk šajā kompānijā notiek krasas izmaiņas un tā sāk ražot sieviešu higēniskās preces. Ražotā produkcija ieinteresēja patērētājus un bija ļoti pieprasīta Japānas tirgū, tādēļ kompānija Taisei Kako Co Ltd nolemj ražot vienīgi šo preci un 1974. gadā tika pieņemts lēmums nomainīt kompānijas nosaukumu – Unicharm Corporation. Sieviešu higēnisko preču ražošana aktīvi attīstījās un kompānija nolemj paplašināt produkcijas klāstu. Kompānijā sāk ražot arī bērnu preces – preces apkopei, kosmētika, preces mājai, ka arī bērnu autiņbiksītes un biksītes Moony.

Moony produkcija – plašs preču klāsts mazuļiem, sākot no autiņbiksītēm jaundzimušajiem līdz biksītēm, kas tiek ražotas no dabīgiem, ekoloģiski tīriem materiāliem, kā arī tām piemīt antibakteriālas īpašības. Moony autiņbiksītes atbilst visām bērnu un vecāku prasībām – plānas, mīkstas, uzsūktspējīgas, tās nesaveļas un nekūļājas starp bērna kājiņām, bez aromāta, nespiež un neberž bērna maigo ādu. Daļa Moony autiņbiksīšu ir paredzēta zēniem un daļa meitenēm. Ņemot vērā, ka meitenes vairāk saslapina biksīšu aizmugurējo daļu, tādēļ viņām autiņbiksīšu uzsūcošā daļa atrodas pa vidu, taču zēni vairāk saslapina biksīšu priekšadaļu, līdz ar to, viņiem domātām autiņbiksītēm uzsūcošā daļa vairāk ir priekšpusē. Iekšējā autiņbiksīšu virskārta ir no mīksta sietiņveidīga un kokvilnas materiāla, kas ir ne tikai patīkams mazuļa ādai, bet arī, pateicoties kuram, mazuļa dupsis vienmēr paliek sauss un āda ir vesela, neizraisa alerģiskas reakcijas – nekādu iekaisumu.

Unikāla Moony autiņbiksīšu īpašība ir izgriezums nabiņai, lai aizsargātu mazuļa nabiņas vietu un ļautu, bez kairinājuma, ātrāk tai sadzīt. Speciāli izveidots autiņbiksīšu mitruma indikators, kas, mainot krāsu no dzeltenas uz zilo, norāda vecākiem, kad pienācis laiks nomainīt autiņbiksītes.

Augstas kvalitātes un ērtas lietošanā autiņbiksītes un biksītes Moony!

Korporācija “KAO” Japānā dibināta 1887 gadā, kas ražo autiņbiksītes Merries. Japāna ir pasaules līdzeris, kas izceļas ar produktu nevainojamu kvalitāti. Tāds līmenis ir sasniegts pateicoties ražotās produkcijas augstiem prasību standartiem. Kad runa iet par bērnu precēm, produkta izstrādes laikā, katram sīkumam tiek pievērsta īpaša uzmanība. Ir skaidrs, ka vecāki saviem bērniem izvēlas tikai un vienīgi vislabāko. Tādēļ Jūsu bērna maksimālam komfortam un tīrības sajūtai korporācija "КАО" izstrādāja īpaši "elpojošās" autiņbiksītes.

Autiņbiksītes Merries – tā ir lieliska izvēle, lai sniegtu savam mazulim to labāko. To ražošanā tiek izmantotas īpašas tehnoloģijas, kas dod iespēju apvienot trīs svarīgākās autiņbiksīšu īpašības:

1. Unikāla mitruma uzsūkšana;

2. Pateicoties porainai virskārtai mitrums tiek novirzīts iekšējos slāņos, kas netiek atpakaļ;

3. Augsta gaisa caurlaidība, kas aizsargā ādu pret kairinājumiem. Apvienojot šīs īpašības, ražotājam izdevās saglabāt autiņbiksītes Merries īpaši plānas.

Merries autiņbiksīšu ražošanā tiek izmantoti tikai dabīgi materiāli, kuri izgājuši kontroli atbilstoši Japānas kvalitātes augstiem prasību standartiem. Autiņbiksītēm ir elastīga jostiņa, kas nodrošina bērnam brīvas kustības, mīkstās sānu maliņas, kas pasargā no noplūdes, kā arī vairrākkārt līpoši lipekļi – vieglākai autiņbiksīšu nomaiņai.

Pie tam autiņbiksīšu sastāvā ietilpst Hamamelis auga ekstrakts, kuram piemīt antibakteriālās īpašības, kas nodrošina bērna ādai aizsardzību pret kairinājumiem.

Merries autiņbiksītes radītas priekš dažāda vecuma mazuļiem – gan jaundzimušajiem, gan bērniem, kas šākuši aktīvi kustēties un iepazīt pasauli. Katram autiņbiksīšu izmēram ir savs diapazons kilogramos: 0-5kg; 4-8kg; 6-11kg; 9-14kg. Merries autinbiksīšu ražotāji piedāvā arī autiņbiksītes, kuras ir uzvelkamas kā biksītes, kas savukārt atvieglo aktīva bērna ikdienas aprupi. Ražotāji piedāvā arī naksts uzvelkamās autiņbiksītes, kas ilgstoši spēj uzsūkt mitrumu un mazuļa āda no rīta paliek sausa un patīkama. Autiņbiksītes ir pieejamas gan mazajās, gan lielajās ekonomiskās pakās.

Merries autiņbiksītēm tiek piedāvāts krāsu mainošs indikātors, kurš palīdz vecākiem noteikt, kad ir pienācis laiks nomainīt autiņbiksītes.

1943.gadā, Ikava ģimene dibināja vienu no lielākajām kompānijām Japānā, kura ražoja papīra izstrādājumus – Daio Paper Corporation. Kompānija plašā klāstā ražo papīra izstrādājumus, ieskaitot būvkartonu, higiēniskās preces un dažāda veida poligrāfiju. Pateicoties savam ražošanas apjomam, šī kompānija kontrolē aptuveni 6% no Japānas iekšējā tirgus. Koorporācija Daio Paper sastāv no 38 atsevišķiem uzņēmumiem, kā arī eksportē savu produkciju pa visu pasauli.

Daio Paper Corporation ražo arī bērnu autiņbiksītes Goo.N. Tās ir augstas kvalitātes, premium klases produkts. Ar zīmolu Goo.N tiek ražotas autiņbiksītes, autiņbiksītes-biksītes zēniem un meitenēm, ūdens necaurlaidīgas biksītes peldēšanai, bērnu higiēniskie ieliknīši un bērnu mitrās salvetes. Japānā šīs autiņbiksītes tiek uzskatītas un novērtētas kā vismīkstākās un maigākās mazuļa ādai.

Pirmā mazuļa apakšveļa ir autiņbiksītes, tādēļ tām jābūt ražotām no augstākās kvalitātes materiāliem. Par to ir parūpējusies Goo.N produktu līnija – autiņbiksītes un autiņbiksītes-biksītes tiek ražotas tikai no dabīgiem materiāliem, tās ir mīkstas, patīkamas, no 100% augstvērtīgas kokvilnas. Daļa Goo.N autiņbiksīšu ir paredzēta zēniem un daļa meitenēm. Ņemot vērā, ka meitenes vairāk saslapina biksīšu aizmugurējo daļu, tādēļ viņām autiņbiksīšu uzsūcošā daļa atrodas pa vidu, taču zēni vairāk saslapina biksīšu priekšadaļu, līdz ar to, viņiem domātām autiņbiksītēm uzsūcošā daļa vairāk ir priekšpusē. Antibakteriālas iedarbības autiņbiksīšu iekšējais slānis. Tās ir impregnētas ar antiseptiskiem augu ekstraktiem, kuri maigi rūpējas par mazuļa jūtīgo ādu. Pateicoties elastīgai jostiņai, autiņbiksītes lieliski pieguļ bērna augumam. Vairākkārt lietojamie aizdares lipekļi – vieglākai autiņbiksīšu nomaiņai. Autiņbiksītēm arī tiek piedāvāts mitruma indikators, kurš parāda, kad ir pienācis laiks nomainīt autiņbiksītes.

Sausu dupsi, optimālu komfortu, saldu miedziņu – Jūsu mazulim sniegs Japānas autiņbiksītes un autiņbiksītes-biksītes Goo.N!